Wil je M graag met een groep bezoeken? Boek een rondleiding en een van onze gidsen neemt je mee op pad in het museum of de Sint-Pieterskerk. Je kan kiezen tussen verschillende formules. Ontdek samen de collectiepresentaties en de tijdelijke toonstellingen van oude en hedendaagse kunst.
Voorlopig zijn gegidste groepsbezoeken niet mogelijk in M en de Sint-Pieterskerk. We kijken ernaar uit jullie hopelijk binnenkort opnieuw te mogen verwelkomen.
Kom in groep naar M en dwaal op eigen tempo door de collectiepresentaties en onze tijdelijke tentoonstellingen van hedendaagse en oude kunst. Je betaalt dan gewoon een toegangsticket per persoon. Verder kan je kiezen uit verschillende gegidste rondleidingen. Ontdek hieronder het overzicht.
Wat contactopsporing betreft, rekenen we erop dat één iemand contactpersoon is van de rondleiding en zelf een overzicht bijhoudt met de contactgegevens van de deelnemers. Heb je hier nog vragen over? Neem gerust contact op met ons via reservaties@mleuven.be of +32(0)16 27 29 53.
Wij helpen je vraag. Je kan terecht via reservaties@mleuven.be en +32(0)16 27 29 53.