Due to works taking place in the museum galleries, the Mee-maak-kamer and the presentation of M-resident Elise El Yousfi will be inaccessible to wheelchair users from 26 October to 19 November. They will be accessible to everyone again from 20 November.
Loose Ideas for Possible Scenes in No Particular Order
Toonmoment Luca Drama
Choreograaf Koen De Preter werkt samen met de derdejaars van LUCA Drama rond het thema ‘Body & Performativity’. Samen zoeken ze de grenzen op tussen waar het theatrale lijf eindigt en het dansende lichaam begint. Ze improviseren rond verhoudingen tussen lichaam, ruimte, tijd en muzikaliteit. Humor en het absurde met states, trance-achtige, hypnotiserende en repetitieve bewegingen vormen de kern van het onderzoek. Nieuwe manieren en eigen kleuren van individualiteit binnen de groep zijn het doel.
Koen De Preter startte als maker bij het Leuvense stadsgezelschap fABULEUS en is regelmatige te gast in STUK. M Leuven nodigde LUCA Drama uit een nieuwe voorstelling uit te werken in het kader van De taal van het lichaam.
Praktisch
12.03.2020
20:00
Zaal: platform
Gratis
Inschrijven is verplicht, dit kan ten laatste op donderdag 5 maart. Wees er snel bij, de plaatsen zijn beperkt.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.