Due to works taking place in the museum galleries, the Mee-maak-kamer and the presentation of M-resident Elise El Yousfi will be inaccessible to wheelchair users from 26 October to 19 November. They will be accessible to everyone again from 20 November.
Jeugdhuis BURn & M slaan de handen in elkaar om woord en beeldende kunst samen te brengen tijdens Museumnacht. Heb je een passie voor woord? Sta je graag voor een publiek? En ben je ouder dan 16, en jonger dan 26? Lees dan snel verder.
Met een verrassende programmatie van oude meesters en hedendaagse kunstenaars brengt M gisteren, vandaag en morgen samen. In de collectie van het museum vind je meer dan 53.000 werken – ieder met hun eigen verhaal.
Krijg de kans om – onder begeleiding van een professional – aan de hand van poëzie, spoken word of rap aan de slag te gaan rond een tentoonstelling van M. Het uiteindelijke resultaat krijgt een plaats in het programma van Museumnacht, op 22 november 2023.
Praktisch
Enkele vaste bijeenkomsten om je te kunnen verdiepen in de kunst van M
Workshops onder begeleiding van een professional om je te helpen bij het creatieproces
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.