Due to works taking place in the museum galleries, the Mee-maak-kamer and the presentation of M-resident Elise El Yousfi will be inaccessible to wheelchair users from 26 October to 19 November. They will be accessible to everyone again from 20 November.
Delen Private Bank, restauratiepartner van M en hoofdsponsor van de Brussels Art Fair, nodigt de M-cenassen uit op zondag 4 februari. Op de planning staat een rondleiding met twee gidsen die ons door de hoogtepunten van de beurs loodsen. Daarna ben je uitgenodigd voor een drankje op de stand van Delen Private Bank.
Over BRAFA
BRAFA ofwel de Brussels Art Fair. Het is een van de oudste en meest toonaangevende kunstbeurzen ter wereld, opgericht in 1956. De beurs staat hoog aangeschreven voor zijn topaanbod aan ‘schone kunsten’, antiek, modern en hedendaags werk en design.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.