Due to works taking place in the museum galleries, the Mee-maak-kamer and the presentation of M-resident Elise El Yousfi will be inaccessible to wheelchair users from 26 October to 19 November. They will be accessible to everyone again from 20 November.
Wil je graag Leuven beter leren kennen aan de hand van architectuur en beeldende kunst? De museumsite en de kunstcollectie van M vertellen mee het verhaal van deze historische universiteitsstad.
In deze rondleiding maakt een gids je wegwijs op de museumsite waar historische gebouwen en hedendaagse architectuur samenkomen.
In het museumgebouw zelf biedt de ‘Collectie van M’ een zicht op de kunstproductie in Leuven en Brabant vanaf de middeleeuwen. Diezelfde collectie gaat in dialoog met Belgische kunst na 1945 uit de Cera-collectie. Tenslotte leer je het Leuven van nu ook kennen als innovatieve en creatieve stad via de tentoonstellingen hedendaagse kunst die op dit moment in M te zien zijn.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.