Begin juni bezoeken we Ellen Dhondt, die op dit moment in het M-atelier in Casco haar residentie heeft. Gefascineerd door de vormgeving van educatieve werkbladen en hun onzichtbare dogmatische impact op beeldvorming, verkent zij in haar schilderijen genderrollen, stereotypering en de constructie van identiteit.
Ellen Dhondt vertelt je alles over haar inspiratie en werkproces.
Ellen Dhondt (b. 2000, Belgium) lives and works in Ghent. In 2023, she obtained her master’s degree in fine arts from KASK – School of Arts in Ghent. She has participated in several (group) exhibitions in Pizza Gallery (Antwerp), Maison des Arts (Brussels), Het Bos (Antwerp), Giftshop (Ghent) and Filthy Brunette (Ghent). She was awarded second prize in the Art Contest 2024.
Wanneer?
Woensdag 4 juni 2025
Van 19:00 tot 20:30
Voor wie?
Exclusief voor M-cenassen met een actief lidmaatschap
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.