Op 25 mei bezoeken we met de M-cenassen de ateliers van twee Leuvense kunstenaars. We mogen binnenkijken bij Hilde Overbergh in Kessel-Lo. En daarna gaan we langs bij Dirk Eelen in Nethen. Schrijf je in voor deze unieke ervaring.
Over het werk van Hilde Overbergh
Hilde Overbergh woont en werkt in Leuven. Ze behaalde een Master in Schilderkunst aan de Otis art Institute Los Angeles, en daarna een Master in Beeldende kunsten aan de PXL Hasselt. Vandaag de dag is ze docent schilderkunst aan het SLAC in Leuven.
Dirk Eelen woont en werkt in Leuven. Na zijn studies archeologie aan de KU Leuven, volgde hij zijn passie voor schilderen door een master Beeldende Kunst te behalen aan Sint-Lukas Brussel. Sinds 2004 is hij voltijds schilder.
Eelen heeft een groot oeuvre geproduceerd waarin hij specifieke thema's onderzoekt met 8mm-films als basis voor zijn schilderijen. Hij verkent hun verhaallijnen door series te creëren via zorgvuldig geselecteerde beelden. Zijn iconografie is voornamelijk figuratief en representatief. Hij werkt in reeksen met portretten, natuur en de gruwel van de oorlog in Syrië.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.