Door werken in de museumzalen zijn de Mee-maak-kamer en het toonmoment van M-resident Elise El Yousfi van 26 oktober t.e.m. 19 november niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Vanaf 20 november zijn ze weer toegankelijk voor iedereen.
Het Rockoxhuis is al lange tijd een begrip in Antwerpen. Maar eigenaar KBC heeft naast de patriciërswoning van Antwerps oud-burgemeester en mecenas Nicolaas Rockox ook het aangrenzende huis van kunstenaar Frans Snijders in bezit. En ook die woning wordt nu opengesteld voor het publiek. Welkom in het gloednieuwe Snijders&Rockoxhuis!
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.