Arrière

Joris Thys vertelt

Rode Hond Festival

  • Lezing
  • Families
De Allerbeste Beste & Zebra, Joris Thys

De Allerbeste Beste & Zebra © Joris Thys

Tijdens Rode Hond Festival komt schrijver en illustrator Joris Thys twee verhalen al tekenend vertellen in Barbóék in M: ‘De Allerbeste Beste’ (Dirk Nielandt, met illustraties van Joris Thys) & Zebra (Joris Thys).

 

Deze vertellingen worden geörganiseerd door Bib Leuven, Rode Hond Festival & Trill.

Over ‘De Allerbeste Beste’

Ijsbeer heeft een vis gevangen. Iedereen zal zeggen: je bent de bovenstebeste allerbeste beste visser, denkt hij. Trots laat hij zijn vangst zien aan juffrouw Pinguïn, meneer Hert en mevrouw Tijger. Maar zij hebben een nog grotere vangst. Wacht maar, denkt Ijsbeer, ik zal tonen wie hier de bovenstebeste allerbeste beste is!

Daar wil ik bij zijn!
De Allerbeste Beste, Joris Thys

De Allerbeste Beste © Joris Thys

Over ‘Zebra’

Op een dag besluit Zebra om zijn vertrouwde leven achter te laten en op zoek te gaan naar een droomplek. Dat blijkt niet makkelijk: niet elke plek is geschikt voor een zebra en niet elke thuis is veilig of comfortabel. Wanneer Zebra uitgeput neervalt, ziet hij de uitgestoken poot van een ander dier. Dit dier nodigt hem uit in zijn huis. Lukt het de twee vrienden om van dat huis een thuis te maken voor hen beiden?

Daar wil ik bij zijn!
Zebra, Joris Thys

Zebra © Joris Thys

Wanneer?

  • Zondag 6 november
  • ‘De Allerbeste Beste’: 10:30 - 11:00
  • ‘Zebra’: 11:30 - 12:00

Voor wie?

  • ‘De Allerbeste Beste’: voor families met kinderen van 4 tot 7 jaar
  • ‘Zebra’: voor families met kinderen van 5 tot 8 jaar

Prijs?

Gratis

Inschrijven?

Accessibilité