En raison de travaux dans les salles du musée, la Mee-maak-kamer et la présentation de la M-résidente Elise El Yousfi, ne seront pas accessibles aux personnes en fauteuil roulant du 26 octobre au 19 novembre inclus. Elles seront à nouveau accessibles à tous à partir du 20 novembre.
Onderwijskunstblaadje: Bouts en 'Het Laatste Avondmaal'
Dieric Bouts, 'Het Laatste Avondmaal', Collectie M Leuven, foto: Dominique Provost voor Meemoo, Art in Flanders
SECUNDAIR ONDERWIJS
bouts en het laatste avondmaal
Met dit kunstblaadje gaan we dieper in op Dieric Bouts als beeldenmaker. We bekijken en bespreken de typische beeldelementen van Bouts aan de hand van het meesterwerk ‘Het Laatste Avondmaal’. De leerlingen leren aandachtig kijken, bespreken en analyseren. Ze gaan ook artistiek aan de slag met de werken en geven ze een eigen touch.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.