En raison de travaux dans les salles du musée, la Mee-maak-kamer et la présentation de la M-résidente Elise El Yousfi, ne seront pas accessibles aux personnes en fauteuil roulant du 26 octobre au 19 novembre inclus. Elles seront à nouveau accessibles à tous à partir du 20 novembre.
Wil je je studenten onderdompelen in oude en hedendaagse kunst? De ‘Collectie van M’ toont ze zij aan zij. Maar 300 werken zijn er wel echt veel. Reserveer een rondleiding waarbij een gids jullie door de highlights op maat van jouw groep loodst. En kom meer te weet over het achter-de-schermen-verhaal van deze unieke collectiepresentatie.
Topstukken en ongekende parels tonen je onverwachte parallellen of belichten maatschappelijke vraagstukken die brandend actueel zijn. Ontdek samen met jouw studenten de bijzonderheden van de collectie en ga in dialoog over beeldcultuur van vroeger en nu.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.