En raison de travaux dans les salles du musée, la Mee-maak-kamer et la présentation de la M-résidente Elise El Yousfi, ne seront pas accessibles aux personnes en fauteuil roulant du 26 octobre au 19 novembre inclus. Elles seront à nouveau accessibles à tous à partir du 20 novembre.
Op 23 november organiseert M een reeks activiteiten voor families in het kader van de Dag van de Wetenschap. Kom langs en ontdek de expo's op een speelse, interactieve manier!
Familierondleiding voor curieuzeneuzen door 'Kennis in Zicht'
Kruip samen met een gids in de huid van een wetenschapper in de expo 'Kennis in zicht' en ontdek wonderlijke objecten uit de studiecollecties van de Leuvense universiteit.
Duik in de fascinerende wereld van kunstenaar Alicja Kwade. Samen met Atelier Kastart ga je aan de slag in de expo en creëer je – samen met je familie – een kunstwerk vol verwondering.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.