En raison de travaux dans les salles du musée, la Mee-maak-kamer et la présentation de la M-résidente Elise El Yousfi, ne seront pas accessibles aux personnes en fauteuil roulant du 26 octobre au 19 novembre inclus. Elles seront à nouveau accessibles à tous à partir du 20 novembre.
Kom naar de exclusieve preview voor M-cenassen op woensdag 18 maart en ontdek de expo in aanwezigheid van de curatoren Peter Carpreau en co-curator Marthje Sagewitz. Bovendien kan je nog iemand extra uitnodigen voor de preview.
Kan je er niet bij zijn? Dan kan je steeds aansluiten bij de vernissage op 20 maart en de VIP-rondleidingen op 22 maart en 02 april 2020.
Programma
woensdag 18 maart 2020
19:00 | Onthaal 19:30 | Rondleiding met curator Peter Carpreau 20:30 | Walking dinner
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.