Voorlopig zijn gegidste groepsbezoeken niet mogelijk in M en de Sint-Pieterskerk. We kijken ernaar uit jullie hopelijk binnenkort opnieuw te mogen verwelkomen.
M brengt met Thomas Demand en Ericka Beckman twee topkunstenaars uit de hedendaagse kunstwereld onder de aandacht.
Thomas Demand begon zijn carrière als beeldhouwer, maar toont voornamelijk foto’s waarop hij levensgrote architecturale modellen in beeld brengt. In zijn meest recente reeks, ‘Model Studies’, gaat hij niet met eigen werk aan de slag, maar fotografeert hij modellen en maquettes van andere kunstenaars, architecten en (mode)ontwerpers.
Ericka Beckman heeft dan weer de film als medium gekozen. Al sinds de vroege jaren 80 benadert ze in haar werk aan de hand van spel- en competitiesystemen de onderliggende structuur van de maatschappij – lang voor de intrede van sociale media en virtuele interactie. In M toont ze in wereldpremière haar nieuwe film ‘Reach Capacity’, naast ‘You The Better’ uit 1983.
Samen met een gids ontdek je beide tentoonstellingen en kom je meer te weten over de kunstenaars, en de blik op de wereld die in hun werk schuilgaat.
Praktisch
Reserveren is verplicht
Minimum 3 weken op voorhand reserveren
90 minuten
Prijs:
€ 65 per gids. Daarbovenop komt het toegangsticket van de deelnemers dat €10 per persoon bedraagt.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.