Het veld tussen podium en museum is spannend en uitdagend. Het is een plek van mogelijkheden en zuurstof, maar soms ook van frictie en verwarring. Tijdens twee rondetafelgesprekken zoomen curatoren, programmatoren en kunstenaars in op de wisselwerking tussen performance, beeldende kunstinstellingen en musea.
Het eerste rondetafelgesprek ‘Lost and found in translation’ zoomt in op de verschillen, overeenkomsten en kruisbestuivingen tussen verschillende disciplines. Het tweede rondetafelgesprek ‘Caring for bodies’ onderzoekt het verschil tussen de omgang met mensen t.o.v. kunstwerken in een museum. Over de zorg voor kunstenaar, maker, performer, publiek en participant.
Dit symposium wordt georganiseerd tijdens Playground, het Live Arts Festival van M en STUK.
Een maandelijkse update van wat er in M te beleven valt?
Op de hoogte blijven van alle initiatieven, activiteiten en tentoonstellingen van M? Schrijf je hieronder in op de nieuwsbrief en dan zorgen wij op onze beurt voor jouw maandelijkse portie nieuws van M.